English
اطلاعات تماس
 
تلفن: 88620236
نمابر: 88620236
آدرس دبیرخانه: تهران، ملاصدرا، شیخ بهایی شمالی، خیابان پیروزان، پلاک 3، واحد 1
پست الکترونیکی: dabir@isadm.ir
کد پستی: 1995776453
گزارش و تصاویر نوزدهمین نشست تخصصی انجمن

نوزدهمین نشست علمی انجمن مدیریت بحران ایران در خصوص " جایگاه مدیریت سلامت در اداره بحران " مورخ1393/5/16در سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار گردید.

 

 این نشست تخصصی، با حضور اساتید و دانشجویان و نمایندگان حوزه نظام سلامت، سازمان های تخصصی مدیریت بحران و اعضای انجمن علمی مدیریت بحران ایران،مدیران و  کارشناسان سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار شد.

در این نشست سخنران مدعو، دکتر علی اردلان استاد یار دانشگاه علوم پزشکی تهران و دبیر شواری پژوهشی موسسه ملی تحقیقات سلامت با طرح مخاطرات مختلف و وضعیت آسیب پذیر بودن کشور ، ارتباط بین نظام سلامت با مخاطرات و سوانح، چالش ها و نقاط ضعف در بخش مدیریت بحران به اقدامات و برنامه هایی که در این حوزه انجام شده است، اشاره کرده و  در این مراسم پروفسور ایتو از آکادمی علوم ژاپن نیز شرکت نمودند.

 

در پایان جلسه در رابطه با موضوع نشست، پرسش و پاسخ بین حضار و سخنران مدعو  مطرح گردید. و همچنین ریاست انجمن علمی مدیریت بحران ایران  نیز با بیان اینکه این انجمن قصد دارد بین بخش های علمی و دانشگاهی و حوزه های اجرایی ، قانون گذاری و حوزه های حاکمیتی ارتباط برقرار کند، به تلاش اندیشمندان در این انجمن و یاری رسانی به اقدامات اجرایی در کشور اشاره نمودند.

طراحی و اجرا : شرکت آداک